O mnie

Cześć, nazywam się Krzysztof Turek i jestem autorem wszystkich filmów oraz wpisów które znajdziesz na tej stronie. 

Fotografią zajmuję się od około 15 lat a może nawet i dłużej, ponieważ cała moja przygoda zaczęła się jeszcze będąc dzieckiem, kiedy to bawiłem się starą dobrą Smieną 8. Oczywiście aparat do dnia obecnego nie zrobił żadnego zdjęcia jednak śmiało mogę uznać go przyczynę mojego zainteresowania fotografią.

Następnie nadeszły czasy prostych aparatów cyfrowych i pierwszych zdjęć poddanych obróbce w programie graficznym. Nieco później pojawiła się pierwsza lustrzanka – Nikon D50. To dzięki niej byłem w stanie nieco bardziej rozwinąć skrzydła, szczególnie w połączeniu z obiektywem Nikkor AF 50mm f/1,8 D.

Za kolejny kamień milowy można uznać pierwszą wystawę moich prac. Odbyła się z inicjatywy zespołu tańca Indyjskiego z którym współpracowałem. 

Ostatecznie po sprawdzeniu się w różnych dziedzinach fotografii, moim ulubionym oraz dającym najwięcej radości działem stała się fotografia krajobrazowa. A dokładniej panoramy czyli złożone kadrów zdjęcia o wysokiej rozdzielczości.

W 2018 roku postanowiłem założyć kanał w serwisie YouTube i dzielić się z Wami wiedzą na temat fotografii, obróbki zdjęć oraz tematów pośrednio z nią związanych.

Jeżeli interesuje Cię współpraca, zapraszam do kontaktu:

Wprowadź nazwę!
Podaj adres email!
Wprowadź treść wiadmości!

Zapisz się do newslettera

Zapisując się do newslettera, akceptujesz politykę prywatności