Zapowiedź nowej strony internetowej TylkoFotografia.pl oraz zmian na kanale YouTube. Nowe artykuły, tutoriale, pliki do pobrania oraz wiele innych.

Krzysztof Turek

Zmiany, tylko zmiany

Po długim czasie funkcjonowania jako kanał turek.photo w dniu dzisiejszym następuje oficjalna zmiana nazwy na TylkoFotografia

Dlaczego TylkoFotografia?

Ta zmiana ma na celu uczynienie kanału bardziej dostępnym i przystępnym. Poprzednia nazwa mogła sprawić pewne zamieszanie, dlatego postanowiłem ją uprościć. Zmiana nazwy pozwoli na łatwiejsze odnalezienie kanału i jego zawartości.

Krótka Historia Kanału

Kanał TylkoFotografia istnieje już od dwóch lat. Pierwszy film pojawił się 5 sierpnia 2018 roku, a od tego czasu opublikowałem 36 filmów. Treścią głównie są tematy związane z fotografią, takie jak porady, testy i recenzje sprzętu, a także nauka fotografii od podstaw. Nie ograniczam się jednak tylko do fotografii – poruszam także tematy związane z filmowaniem.

Co Przygotowuję Dla Was?

Niedługo zostanie uruchomiona stronę internetowa TylkoFotografia.pl. Znajdziecie na niej wszystkie filmy z kanału, ale również dodatkowe materiały, których nie da się umieścić w filmach. Chodzi tu o różnego rodzaju materiały towarzyszące, przykładowe zdjęcia do porównań czy ciekawostki, które trudno przekazać w krótkich filmach. 

Na stronie znajdziecie także wszystkie materiały związane z danym filmem, szczególnie te dotyczące wiedzy. To będzie idealne uzupełnienie dla treści na kanale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

*

*

*

Zapisz się do newslettera

Zapisując się do newslettera, akceptujesz politykę prywatności