Witajcie na stronie TylkoFotografia! To miejsce jest stworzone z myślą o osobach, które fascynują fotografią i ich obróbką oraz edycją dźwięku i video. 

Krótka Historia

Początkowo treści były publikowane wyłącznie na platformie YouTube na kanale pod nazwą turek.photo, a pierwszy film pojawił się w sierpniu 2018 roku. Od tamtego czasu na kanale pojawiały się materiały, które głównie dotyczyły fotografii, testów sprzętu i nauki fotografii od podstaw. Obecnie można tam znaleźć również tematy związane z filmem i dźwiękiem. 

Z uwagi na dość dużą ilość dodatkowych materiałów powstała strona internetowa TylkoFotografia.pl na której początkowo pojawiały się treści uzupełniające, a z czasem cała gama artykułów stanowiących odrębne treści od publikowanych na kanale YouTube

Dlaczego warto tu zajrzeć?

Na stronie TylkoFotografia.pl można znaleźć porady i wskazówki dotyczące fotografii, obróbki dźwięku oraz montażu video. Dzięki tutorialom w łatwy sposób można nauczyć się ciekawych technik obróbki, całość wzbogacona jest o dodatkowe materiały do pobrania. Całość przeznaczona dla odbiorców, o różnym poziomie zaawansowania, każdy znajdzie więc coś dla siebie.

Formularz kontaktowy:

Wprowadź nazwę!
Podaj adres email!

Wiadomość

Wprowadź treść wiadmości!

Zapisz się do newslettera

Zapisując się do newslettera, akceptujesz politykę prywatności